oxhakpastrues -

Emri: Anonymous
Mobil: 044 205 952
 • Vendndodhja: Kosova

bejm pastrimin sanimin dhe testimin e te gjitha sistemeve te oxhaqeve

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 10/02/2015 Modifikuar më: 10/02/2015

Të ngjashme

 • OXHAK PASTRUES
  OXHAK PASTRUES
  Oxhakpastrues - PRISHTINE - 02/05/2015

  N.SH,,FANTEKS"BEJME PASTRIMIN E OXHAQEVE,KALDAJAT E NXEMJEVE QENDRORE,KAMINAVE.POSEDOJME MJETE TE PERSOSURA. INFO:044 231 620

 • Oxhak Pastrues
  Oxhak Pastrues
  Oxhakpastrues - prizren - 09/02/2015

  Pastrojme oxhaqet e shtepijave. Oxhak pastrues profesional.

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.