Oxhak Pastrues - prizren

Emri: oxhakqiu
Mobil: 044120793
 • Vendndodhja: prizren, Kosova

Pastrojme oxhaqet e shtepijave.
Oxhak pastrues profesional.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 09/02/2015 Modifikuar më: 09/02/2015

Të ngjashme

 • OXHAK PASTRUES
  OXHAK PASTRUES
  Oxhakpastrues - PRISHTINE - 02/05/2015

  N.SH,,FANTEKS"BEJME PASTRIMIN E OXHAQEVE,KALDAJAT E NXEMJEVE QENDRORE,KAMINAVE.POSEDOJME MJETE TE PERSOSURA. INFO:044 231 620

 • oxhakpastrues
  oxhakpastrues
  Oxhakpastrues - - 10/02/2015

  bejm pastrimin sanimin dhe testimin e te gjitha sistemeve te oxhaqeve

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.