OXHAK PASTRUES - PRISHTINE

Emri: Anonymous
Mobil: 044 231 620
 • Vendndodhja: PRISHTINE, Kosova

N.SH,,FANTEKS"BEJME PASTRIMIN E OXHAQEVE,KALDAJAT E NXEMJEVE QENDRORE,KAMINAVE.POSEDOJME MJETE TE PERSOSURA.

INFO:044 231 620

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 8 të vlerësuar
Publikuar më: 02/05/2015

Të ngjashme

 • oxhakpastrues
  oxhakpastrues
  Oxhakpastrues - - 10/02/2015

  bejm pastrimin sanimin dhe testimin e te gjitha sistemeve te oxhaqeve

 • Oxhak Pastrues
  Oxhak Pastrues
  Oxhakpastrues - prizren - 09/02/2015

  Pastrojme oxhaqet e shtepijave. Oxhak pastrues profesional.

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.