Mjeshter shtepiak -

Emri: Lut mjeshtri
Telefon: 044271682
 • Vendndodhja: Kosova

Mjeshter me provoj shume vjeqare ne te gjitha punet shtepiak si rryme uje renovime te banesave, shtepive mjeshter per agjustator me hekur etj etj ju mire pres do te ndaheni te knaqur me rrespekt Lut mjeshtri

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • OXHAK PASTRUES
  OXHAK PASTRUES
  Oxhakpastrues - PRISHTINE - 02/05/2015

  N.SH,,FANTEKS"BEJME PASTRIMIN E OXHAQEVE,KALDAJAT E NXEMJEVE QENDRORE,KAMINAVE.POSEDOJME MJETE TE PERSOSURA. INFO:044 231 620

 • Energjetik e Pergjitshme
  Energjetik e Pergjitshme
  Elektricist - Gjilan - 01/03/2015

  Instalues Elektrik

 • punime nga inoxi (rostfraj) dhe llamarina
  punime nga inoxi (rostfraj) dhe llamarina
  Llamarinist - mitrovica - 17/02/2015

  ofrojm shum pun me inox... skara qynga kualitative te gjitha dimenzionet filtra per hauba etj etj . RISI TASHME EDHE QYNGA PER KOFTOR ME PELET DIMENZIONI FI 8CM.

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.