Pisha - Drunje dekorues - gjilan

Emri: Fidanishtja
Mobil: 045405313
 • Vendndodhja: gjilan, Kosova

Pasi jemi pranë pranveres, Fidanishtja jonë ka filluar me punimet.

Fidanishtja " Koretin " nga Koretini i Kamenices, Shesim Pisha-(drunj dekorativ), fidane te llojeve te ndryshme, me qmime shum te volitshme me madhesi te ndryshme, bejme rregullimin e oborrove, parqeve te ndryshe. Jemi prodhues qe nga vitet 1975. Bejme shitjen e Fidaneve ne Treg me shumic dhe pakicë ..Ejani dhe binduni me kualitetin dhe sherbimin tonë, dhe kontaktoni per se afermi me ne..

Numrat kontaktues : 044 - 941 - 661 dhe 045 - 405 - 313-Nr 2 mundeni me kontaktu ne Viber.

Tani edhe ne Facebook : https://www.facebook.com/FidanishtjaKoretinit

Fidanishtja " Koretin "

Ju faleminderit për interesimin Tuaj. !

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 14/02/2015

Të ngjashme

 • Elegant-COATING
  Elegant-COATING
  Kopshtar - Peje - 13/05/2015

  Elegant-COATING bën montimin e panel rrethojave nga shufrat e qelikut me diametër prej 4mm deri në 8mm të formuara me saldim elektro rezistencë të galvanizuar me zinkë në të nxehtë dhe të mbrojtura me veshje plastike me ngjyrë elektrostatike dhe të p...

 • Fidane dhe fare sherbele vendi ekotipi "Taraboshi".
  Fidane dhe fare sherbele vendi ekotipi "Taraboshi".
  Kopshtar - prizren - 14/02/2015

  Ky grup prodhon fare dhe fidane te bimeve medicionale. Vecanerisht te sherbeles se vendit ekotipi "Taraboshi". Momentalisht Grupi disponon fare she fidane sherbele vendi ekotipi "Taraboshi" te licensuar nga E.SH.F.F (Enti Shteterore i Farera Fidaneve...

 • Fidane Drunje dekorativ Rregullim Kopshti
  Fidane Drunje dekorativ Rregullim Kopshti
  Kopshtar - rahovec xerxe - 14/02/2015

  Fidanishte-Tregu Kopshtar NISI Xerxe-Rahovec

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.