instalim te rymes - prizren

Emri: visar
Mobil: 044155950
 • Vendndodhja: prizren, Kosova

punoj instalimin erymes neper shtepi lokale banesa etj ne menyre profisionale po ashtu edhe mire mbajm

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 12/02/2015

Të ngjashme

 • elektro-energjetike
  elektro-energjetike
  Elektricist - prishtine - 07/05/2016

  RRegullojme defektet ne instalime dhe paisje

 • Bejme Instalime elektrike
  Bejme Instalime elektrike
  Elektricist - Gjilan - 20/04/2016

  Bejme Instalime elektrike

 • Trajner i elektromekanikes
  Trajner i elektromekanikes
  Elektricist - Prizren - 11/03/2016

  Kryejme te gjitha punet elektroshtepiake dhe hoteliere. duke filluar nga instalimi elektrik, frigorifer dhe kondicioner, aparatet pjekese dhe zierese, aparatet larese dhe pastruese, etj.

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.