Elektro servis - Prishtin

Emri: nushi
Telefon: 044 308 645
Mobil: 045 672 085
 • Vendndodhja: Qender, Prishtin, Kosova

Elektro sherbime
Mirmbajtje
Servisime
Kontrollime

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 13/06/2018

Të ngjashme

 • Rregulloj paisje elektrike
  Rregulloj paisje elektrike
  Elektricist - Prishtine - 06/06/2018

  Rregullojm defektet ne paisje dhe instalime

 • Elektro servis
  Elektro servis
  Elektricist - Prishtin - 22/04/2018

  Elektro sherbime Servisime Montime Mirmbajtje 044 308 645 045 672 085

 • Elektro servis
  Elektro servis
  Elektricist - Prishtin - 25/01/2018

  Sherbime elektrike Te gjitha llojet Montime Servisime Mirmbajtje 044 308 645::045 672 085

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.