elektro-energjetike - prishtine

Emri: bedri feka
Mobil: 049794202
 • Vendndodhja: prishtine, Kosova

RRegullojme defektet ne instalime dhe paisje

Ditët e Punës

Hëne Nuk punoj
Marte Nuk punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 7 të vlerësuar
Publikuar më: 07/05/2016 Modifikuar më: 27/10/2016

Të ngjashme

 • Bejme Instalime elektrike
  Bejme Instalime elektrike
  Elektricist - Gjilan - 20/04/2016

  Bejme Instalime elektrike

 • Trajner i elektromekanikes
  Trajner i elektromekanikes
  Elektricist - Prizren - 11/03/2016

  Kryejme te gjitha punet elektroshtepiake dhe hoteliere. duke filluar nga instalimi elektrik, frigorifer dhe kondicioner, aparatet pjekese dhe zierese, aparatet larese dhe pastruese, etj.

 • Elektro Hidro Instalues "LULI"
  Elektro Hidro Instalues "LULI"
  Elektricist - Gjilan - 10/10/2015

  Elektro&Hidro Instalus "Luli" kryen shërbimet e rrjetit instalues dhe atyre riparues të:Rrymës,Ujit,Kanalizimit dhe montimin e sanitarisë.

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.