Elektro Srvis Besimi - prizren

Emri: Besim Ymer Bojniku
Mobil: 044 634 363
 • Vendndodhja: Jenimahall, prizren, Kosova

Bejm servisimin e: Lavatriqeve Shporetve el. Frizve Frigoriferve Vitrinave horizontale dhe vertikale Pronar :Besim Bojniku Mob:044-634-363

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 09/12/2015 Modifikuar më: 25/12/2016

Të ngjashme

 • Elektricist Gjakove
  Elektricist Gjakove
  Teknik e bardhë/Elektronist - Gjakove - 08/07/2015

  Shesim dhe bejme montimin e klimave dhe ripari po ashtu bejme bushjen

 • Mjeshter per elektronik dhe rrjete elektrike
  Mjeshter per elektronik dhe rrjete elektrike
  Teknik e bardhë/Elektronist - Prishtinë - 13/05/2015

  Servis per aparate elektrike si dhe instalime elektrike mirmbajtje te rrjeteve elektrike si dhe shum sherbime tjera elektrike 045 672 085

 • Kosova Elektroteknik Servis
  Kosova Elektroteknik Servis
  Teknik e bardhë/Elektronist - Prishtine - 03/04/2015

  Kompania KES është themeluar në vitin 1991, dhe deri më sot, duke falënderuar në besimin tuaj, është bërë sinonim i nevojave për paisjet e shtëpive dhe bizneseve tuaja. Falë bashkëpunimit të suksesshëm me shumë kompani të njohura botërore ne kemi kri...

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.