ELEKTRO SERVIS - PRIZREN

Emri: AGRON
Telefon: 044-140-489
 • Vendndodhja: Tabahane, PRIZREN, Kosova

BEJME SERVISIMIN E KETYRE PAISJEVE :
MAKINA LARERESE PER RROBA
MAKINA ENVE
FRIGORIFER
FSHISA ELEKTRIKE

BOJLERA ETJ...Gorenje, Beko dhe markat te tjera.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 09/02/2015 Modifikuar më: 09/02/2015

Të ngjashme

 • Bëjmë shitjen dhe servisimin e lavatriqeve..
  Bëjmë shitjen dhe servisimin e lavatriqeve..
  Teknik e bardhë/Elektronist - Podujev - 16/05/2016

  Bëjmë shitjen e lavatriqeve,enëlarseve dhe,frigoriferave montus dhe jo montus frizave,shporetave,elektrik, furrave,pllakave montuse me 6 muaj garancion te ardhura nga europa... Bëjmë shitjen dhe servisimin e lavatriqeve,enëlarseve dhe,frigoriferave,f...

 • Elektro Srvis Besimi
  Elektro Srvis Besimi
  Teknik e bardhë/Elektronist - prizren - 09/12/2015

  Bejm servisimin e: Lavatriqeve Shporetve el. Frizve Frigoriferve Vitrinave horizontale dhe vertikale Pronar :Besim Bojniku Mob:044-634-363

 • Elektricist Gjakove
  Elektricist Gjakove
  Teknik e bardhë/Elektronist - Gjakove - 08/07/2015

  Shesim dhe bejme montimin e klimave dhe ripari po ashtu bejme bushjen

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.