SHPIME TE BETONIT MASIV DHE THYERJE - peje

Emri: ARBETON
Mobil: 044221104
 • Vendndodhja: peje, Kosova

PUNOJ SHPIME TE BETONIT MASIV DHE HAPJEN E VRIMAVE PER GYPA DERI FI 220,HAPJEN E VRIMAVE PER VENTILIM,GYPA TE NXEMJES, GYPA KANALIZIMI ETJ,ME MAKINA TE AVANCUARA PA DRIDHJE,

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 11/02/2015

Të ngjashme

 • ELEKTRO SERVIS BANI
  ELEKTRO SERVIS BANI
  Teknik e bardhë/Elektronist - prishtine - 11/02/2015

  ELEKTRO SERVIS:- BANI::- KRYEN KTO SHERBIME:INSTALIME ELEKTRIKE MIRMBAJTJE TE RRJETIT ELEKTRIK SERVISIM TE APARATEVE TE ANVISNIS MONTIMIN EBOJLERVE LLUSTERVE NDRIQIME PRIVATE E PUBLIKE SI DHE SHUM SHERBIME TJERA ELEKTRIKE JU MIRPRESIM 044 30 86 45 : ...

 • NTSH "PESHOJA" PESHORE ELEKTRONIKE "Esit"me 6 vite Garancion
  NTSH "PESHOJA" PESHORE ELEKTRONIKE "Esit"me 6 vite Garancion
  Teknik e bardhë/Elektronist - prizren - 11/02/2015

  Kompania PESHOJA www.peshoja-ks.com eshte kompani e cila mirret me: Shitje Montim Certifikim Kalibrim dhe, Hibridizim (Modernizim) e Peshoreve si dhe Servisimin e tyre si ato Elektronike dhe Mekanike. Ky Biznes eshte Biznes Familjar qe nga 1866 dhe e...

 • ELEKTRO SERVIS
  ELEKTRO SERVIS
  Teknik e bardhë/Elektronist - PRIZREN - 09/02/2015

  BEJME SERVISIMIN E KETYRE PAISJEVE : MAKINA LARERESE PER RROBA MAKINA ENVE FRIGORIFER FSHISA ELEKTRIKE BOJLERA ETJ... Gorenje, Beko dhe markat te tjera.

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.