Bëjm bartjen e veturav 24h - prishtine

Emri: Auto bartje 24h
Mobil: 044 362 887
 • Vendndodhja: prishtine, Kosova

Bëjm bartjen e veturav 24h

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 17/02/2015

Të ngjashme

 • Marimanga
  Marimanga
  Marimanga/Shlep - - 24/06/2016

  Autobartje 24 or ashtu siq shihet ne foto edhe jasht shtetit..

 • Auto shlep lindi ferizaj
  Auto shlep lindi ferizaj
  Marimanga/Shlep - Ferizaj - 13/05/2015

  Shlep/ marimanga 044/430001 049/100904

 • Auto Shlep/ Marimanga Buleci
  Auto Shlep/ Marimanga Buleci
  Marimanga/Shlep - Prizren - 13/05/2015

  Bëjmë: -Shërbime bartëse/tërheqëse në territorin e gjithë Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë MARIMANGA/SHLEP 044/139-679 049/139-679 044/230-145 049/230-145

Komentet

  kerkese per oferte nga Vlora:

  Pershendetje,

  A mund te beni bartjen e range rover 3.7T prej mitrovices deri ne fushekosove (autoservis) dhe sa eshte cmimi?

  Faleminderit paraprakisht per pergjigjen!

  Me respekt,

  Autobartje nga Qaza:

  Autobartje vetura gjipa komba deri në 4ton!!!, ju mirpresim

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.