Autobartje shlep marimanga Kran - prishtine

Emri: Qaza
Mobil: 044318908
 • Vendndodhja: prishtine, Kosova

autobartje,dhe transporte tjera me kran,ashtu si shihen ne foto,sherbime, 24 or..autobartje edhe jasht shtetit ju mirpresim, Q Rafuna,
,.

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 7 të vlerësuar
Publikuar më: 11/02/2015

Të ngjashme

 • Marimanga
  Marimanga
  Marimanga/Shlep - - 24/06/2016

  Autobartje 24 or ashtu siq shihet ne foto edhe jasht shtetit..

 • Auto shlep lindi ferizaj
  Auto shlep lindi ferizaj
  Marimanga/Shlep - Ferizaj - 13/05/2015

  Shlep/ marimanga 044/430001 049/100904

 • Auto Shlep/ Marimanga Buleci
  Auto Shlep/ Marimanga Buleci
  Marimanga/Shlep - Prizren - 13/05/2015

  Bëjmë: -Shërbime bartëse/tërheqëse në territorin e gjithë Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë MARIMANGA/SHLEP 044/139-679 049/139-679 044/230-145 049/230-145

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.