Auto Shlep/ Marimanga Buleci - Prizren

Emri: Buleci
Telefon: 044/139-679
 • Vendndodhja: Prizren, Kosova

Bëjmë:
-Shërbime bartëse/tërheqëse në territorin e gjithë Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë

MARIMANGA/SHLEP

044/139-679
049/139-679
044/230-145
049/230-145

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 13/05/2015

Të ngjashme

 • Marimanga
  Marimanga
  Marimanga/Shlep - - 24/06/2016

  Autobartje 24 or ashtu siq shihet ne foto edhe jasht shtetit..

 • Auto shlep lindi ferizaj
  Auto shlep lindi ferizaj
  Marimanga/Shlep - Ferizaj - 13/05/2015

  Shlep/ marimanga 044/430001 049/100904

 • Bëjm bartjen e veturav 24h
  Bëjm bartjen e veturav 24h
  Marimanga/Shlep - prishtine - 17/02/2015

  Bëjm bartjen e veturav 24h

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.