Auto Mekanik Bulenti - Prizren

Emri: Bulent
Mobil: 044/255-497
 • Vendndodhja: Prizren, Kosova

Kryej keto sherbime:
-Riparim dhe ndrrim te motorave
-Servisimi i automjeteve
dhe riparimin e te gjithe pjeseve te tjera te vetures.


Tags: Vetura,makina,bmw,mercedes,

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 1 të vlerësuar
Publikuar më: 12/02/2015

Të ngjashme

 • Autodiagnozë
  Autodiagnozë
  Auto Servis - Prishtina - 08/08/2018

  VËREJTJE: NE NUK SHESIM DIAGNOZA Diagnostifikim cilësor për çdo brend dhe tip të automjeteve, nga 1990 e gjer me 2018, sipas nevoje vijmë edhe aty ku ju kërkoni për të mos angazhuar autobartje. Vlenë si për qytetarë ashu edhe për elektricist, mekanik...

 • Auto Servis MONTIMI
  Auto Servis MONTIMI
  Auto Servis - Rahovec - 07/10/2015

  Ofrojme keto sherbime: Goma te reja dhe te perdorura, Regllazh (Gjeometri), Balancim, Drejtimin e fellneve, Gdhendjen dhe rrafshimin e disqeve ne menyre profesionale, Ndrrimin e pjeseve te trapit, Ndrrimin e vajit si dhe shume sherbime te tjera

 • Auto Servis Vetoni
  Auto Servis Vetoni
  Auto Servis - Prizren - 20/03/2015

  Riparim dhe servisimi te gjitha modeleve te automjeteve. Tags: Mercedes, BMW, Opel, volkswagen, peuguot, fiat, ranault.

Komentet

  Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.