auto servis klima - peje

Emri: Anonim
Mobil: 044 20 96 35
  • Vendndodhja: peje, Kosova

bejm mushjen dhe riparimin e klimave
Automotive Repair · Automotive Parts & Accessories

Ditët e Punës

Hëne Punoj
Marte Punoj
Mërkure Punoj
Enjte Punoj
Premte Punoj
Shtune Punoj
Diele Nuk punoj
Vlerëso
Vlerësimi: nga 0 të vlerësuar
Publikuar më: 12/02/2015

Komentet

    instalim nga kushtrim:

    deshta mee pyt sa kushton me instalu klimen golf4 dizell 2002 nuk ika instalume vetm at dygmen eka perpara ama ane nuk eka sa kushton krejt

    Fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese nuk do të publikohet.