Të fundit

 • Dekore per shtepi
  Dekore per shtepi
  Ngjyrosje - - 29/09/2016

  dekorime te mbrendshme, i punoj te gjitha dekoret te ndryshem profosjonale. ronovime koplet,moler,glet,knauf,Tekstura,rafaello,stucco,veniziano,imitim i mermerit,etj. , gjithqka qe ka te beje me interieren e mbrendshme,na kontaktoni dhe , ju mirpresi...

 • qadra / tenda me qera per dasma
  qadra / tenda me qera per dasma
  TË TJERA - fushe kosove - 25/09/2016

  Pershendetje ofrojme qadra me qera, stola dhe tavolina, per dasma dhe raste te ndryshme familjare, me cmimet me konkuruese dhe me te lira.. gjithashtu transportimin dhe montimin e qadrave e bejme ne, Per hollesi te tjera Jeni te mirepritur te na kont...